Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: تحفه 🥰😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰😚😋😋جميله جدا
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Price: 220.000₫
Original Price: 234.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 36 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25011614113266954 |
Author: m***9
Date:
Review: تحفه 🥰😍😍😍😍😍😍😍🥰🥰😚😋😋جميله جدا
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: r***n
Date:
Review: Very satisfied look real one natural color love it and very useful
Màu sắc: màu đen
Author: i***8
Date:
Review: i like it very much
Màu sắc: Vàng
Author: 9***5
Date:
Review: Wow very nice and beautiful 🤩 love ❤️
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm